Komercyjne na sprzedaż Wola Rzędzińska

małopolskie, tarnowski, gmina Tarnów, Wola Rzędzińska · 1200000 zł · 500.00 m2
1200000 zł 2400.00 zł / m2 Na sprzedaż
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Powierzchnia 500.00 m2
  • Numer oferty aco1474
  • Ostatnia aktualizacja November 7, 2017 10:52

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży lokal wolnostojący użytkowy o łącznej powierzchni ok. 500m2. W skład loaklu wchodzi hala o powierzchni 330m2 z duzą brama wjazdową. Lokal użytkowy w bliskiej odległości od Tarnowa .W lokalu 1 pomieszczenie +WC. Możliwość zrobienia zaplecza kuchennego na lokalu. Nowe okna PCV. Lokal usytuowany na parterze. W lokalu brama wjazdowa o sysokości ok. 3,20m.
Idealne pod działalność magazynową, handlową, produkcyjną, usługową. Dojazd drogą asfaltowa , wysokość pomieszczeń 3,60m.

W lokalu media :instalacja elektryczna, siła, gaz, woda.Oddzielny licznik na światło.
Przed lokalem duży parking .
Stan techniczny bardzo dobry . Lokal usytuowany w mieście poza centrum przy przy cichej i spokojnej ulicy.Możliwość bardzo widocznej, zauważalnej reklamy.Bardzo atrakcyjne usytuowanie lokalu. Idealne miejsce na piekarnię ( projekt przygotowany pod piekarnię), lokal weselny, warsztat itp.
Przy hali bezposrednio dwa murowane garaże i bardzo duży plac manewrowy.
Za lokalem piękny, parterowy dom z dyżym bardzo zadbanym ogrodem. Dom budowany metoda tradycyjną, z ceramiki, dach kryty blachą. Dom niepodpiwniczony, na parterze: duża, jasna kuchnia z jadalnią, spiżarka, przestronny salon z kominkiem, toaleta, pralnia, oraz 3 pokoje. Dom posiada strych do własnej adapctacji mieszkalny. Dom częściowo umeblowany, gotowy do wejścia. Media: gaz, woda, siła, prąd, kanalizacja, telefon, ogrzewanie gazowe. Na domu nowe kaloryfery, nowe okna PCV, na części gościnnej płytki. Z tyłu domu duży ogród, zadbany. Całość działki to 44 ary. Działka płaska, ogrodzona, prostokątna. Oferta godna uwagi, zapraszamy!!! Cena do negocjacji!!! OKAZJA

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności