Mieszkanie na sprzedaż Tuchów

małopolskie, tarnowski, gmina Tuchów, Tuchów · 138000 zł · 50.00 m2
138000 zł 2760.00 zł / m2 Na sprzedaż
  • Rodzaj Blok mieszkalny
  • Powierzchnia 50.00 m2
  • Numer oferty aco4289
  • Liczba pokoi 2
  • Liczba pięter 4
  • Piętro 4
  • Ostatnia aktualizacja February 12, 2019 14:46

Dodatkowe atrybuty

Atrybuty, które wyróżniają tą ofertę spośród innych
  • Dwupoziomowe

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o pow. 50 m2 usytuowane na poddaszu w czteropiętrowym bloku w Tuchowie. Mieszkanie zostało zaadaptowane z poddasza - zakończenie budowy nastąpiło w styczniu 2016r. Mieszkanie o pow. 50 m kw. posiada: - duży przestrzenny salon z aneksem kuchennym - sypialnię - łazienkę wyposażoną w wannę - przedpokój z miejscem na szafę do zabudowy Mieszkanie wykończone z dużą dokładnością. Poza meblami lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego kotła gazowego. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna drewniane wyposażone w mikro-wentylację. Instalacja elektryczna wymieniona w całym mieszkaniu. Media: prąd, gaz, ciepła woda i ogrzewania z pieca dwu-funkcyjnego. Mieszkanie zostało doskonale zaizolowane (dach - 40cm wełny mineralnej, ściany zewnętrzne dodatkowo 10cm. styropianu) co w sposób znaczący przekłada się na ekonomiczność w ogrzewaniu. W okresie letnim chroni mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem. Całe mieszkanie zostało zaadaptowane zgodnie z projektem budowlanym i posiada wszystkie dokumenty i pozwolenia. Czynsz: 168 zł- przy pustostanie. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się antresola, na której znajdują się dwa małe pomieszczenia (np sypialnia, garderoba) - możliwe jest połączenie tych pomieszczeń w jedno. Istnieje możliwość zakupy nieruchomości na raty! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklep spożywczy, przedszkole, szkoła, przystanek komunikacji miejskiej. Zapraszamy na prezentację!

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności