Komercyjne na wynajem Tarnów

małopolskie, tarnów, gmina Tarnów, Tarnów · 5535 zł · 105.00 m2
5535 zł 52.71 zł / m2 Na wynajem
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Powierzchnia 105.00 m2
  • Numer oferty aco1621
  • Ostatnia aktualizacja April 11, 2019 10:51

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy z witryną w Tarnowie na parterze o powierzchni łącznej ok 105 m2. Jedno duże pomieszczenie w kształcie litery L, kuchnia, łazienka_ WC, oraz magazyn . Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym. Idealne pod działalność biurową, handlowa lub usługową. W lokalu media : ogrzewanie centralne, prąd, internet, kanalizacja , (woda, oraz ogrzewanie ? w czynszu) . Przed lokalem liczne miejsca parkingowe. Stan techniczny bardzo dobry. Lokal usytuowany w centrum miasta przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych.
Możliwość dobrze widocznej, zauważalnej reklamy przed wejściem do budynku. Parking przed budynkiem. Bardzo atrakcyjne usytuowanie lokalu. Cena 4500 zł netto kaucja dwu krotność najmu. Cena do negocjacji!!!POLECAMY!!!.

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności