Mieszkanie na sprzedaż Tarnów

małopolskie, tarnów, gmina Tarnów, Tarnów · 140000 zł · 50.00 m2
140000 zł 2800.00 zł / m2 Na sprzedaż
  • Rodzaj Blok mieszkalny
  • Powierzchnia 50.00 m2
  • Numer oferty aco1360
  • Liczba pokoi 1
  • Liczba pięter 1
  • Piętro 1
  • Ostatnia aktualizacja July 10, 2018 20:25

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedania udział wynoszący 2/5 części nieruchomości składającej się z budynku mieszkalnego i działki o powierzchni 4,45 ar. W ramach współwłasności użytkowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 usytuowany na 1 piętrze, piwnica o powierzchni 15 m2 oraz garaż blaszak usytuowany na działce. Lokal mieszkalny składa się z jednego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z WC, oraz pomieszczenia gospodarczego. Cena obejmuje również umeblowanie znajdujące się w mieszkaniu. Atutem mieszkania są niskie koszty bieżącego utrzymania obejmujące podatek od nieruchomości (aktualnie 35 zł/rok) oraz media w/g zużycia. Jest to mieszkanie bezczynszowe.Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie, starannie wykończone i utrzymane. Ściany w mieszkaniu są równe i gładkie, w kuchni i w pokoju położone są panele podłogowe. W łazience płytki ceramiczne na posadzce i na ścianach. W przedpokoju znajduje się pojemna szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi z dużym lustrem. W mieszkaniu prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja. Ciepła woda - bojler elektryczny, opomiarowanie zimnej wody. Ogrzewanie własnym piecykiem gazowym. Mieszkanie posiada balkon, okna PCV z wystawą na wschód. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy w stosunkowo niewielkiej odległości od centrum. Mieszkanie dostępne natychmiast. Polecamy..

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności