Dom na sprzedaż Ciężkowice

małopolskie, tarnowski, gmina Ciężkowice, Ciężkowice · 150000 zł · 220.00 m2
150000 zł 681.82 zł / m2 Na sprzedaż
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Powierzchnia 220.00 m2
  • Numer oferty aco1027
  • Liczba pokoi 1
  • Liczba pięter 1
  • Działka 5 ar
  • Rok budowy 1980
  • Ostatnia aktualizacja April 5, 2019 10:57

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedania kompletnie umeblowany i wyposażony wolnostojący budynek mieszkalno-letniskowy o powierzchni użytkowej ok. 220 m2 przeznaczony do całorocznego użytkowania. Dom położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 350 m2 w atrakcyjnym miejscu w letniskowej miejscowości Ciężkowice. Dom posiada przedpokój, duży salon z kominkiem (ok. 40 m2), kuchnię, łazienkę z WC, pralnię oraz pomieszczenie przejściowe do garażu. Na górnej kondygnacji znajdują się cztery pokoje z dużym balkonem i łazienka. Przy domu dwa garaże, taras z zadaszoną altanką z miejscem na grilla oraz miejsce parkingowe. Z okien roztacza się widok na panoramę Ciężkowic, przepływającą poniżej Białą i okoliczne wzgórza.Dom murowano-drewniany (dolna kondygnacja - murowana i otynkowana, górna - wykonana z drewna), kryty eternitem, okna drewniane. W łazience umywalka, wanna i kabina prysznicowa, na posadzce i na ścianach płytki ceramiczne. W kuchni i salonie panele podłogowe. Media: prąd, gaz, woda doprowadzona ze studni, szambo. Ogrzewanie wysokiej klasy piecykiem gazowym dwufunkcyjnym, w salonie dodatkowo ogrzewanie kominkowe; górna kondygnacja posiada ogrzewanie elektryczne kaloryferami olejowymi. Ogrzewanie ciepłej wody - elektryczne. Dom starannie wykończony ale wymagający już odświeżenia. Dojazd drogą asfaltową, odległość od Tarnowa około 35 km. W sąsiedztwie znajdują się inne domki rekreacyjne i domy mieszkalne. Cena podlega negocjacji. Polecamy.

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności