Dom na sprzedaż Stare Żukowice

małopolskie, tarnowski, gmina Lisia Góra, Stare Żukowice · 900000 zł · 280.00 m2
900000 zł 3214.29 zł / m2 Na sprzedaż
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Powierzchnia 280.00 m2
  • Numer oferty aco4115
  • Liczba pokoi 5
  • Liczba pięter 1
  • Działka 10 ar
  • Rok budowy 2013
  • Ostatnia aktualizacja July 12, 2021 18:08

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący o pow. 280 m2 położony w urokliwym miejscu Starych Żukowicach.
Dom usytuowany został na 10 arowej działce.
Nieruchomość została wybudowana w 2013 roku z pustaka MAX, została wykonana izolacja przeciwwilgociowa i termiczna fundamentów i ścian, dach pokrywa dachówka Roben, system kominowy Leier..
Dom składa się z dwóch kondygnacji:
parter: wiatrołap, hol, kuchnia, salon wraz jadalnią, gabinet, pokój, garderoba, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Na tym poziomie zostało wykonane ogrzewanie podłogowe.
Parter posiada werandę z widokiem na działkę.
Poddasze: korytarz, dwa pokoje, dwie sypialnie, łazienka, pralnia, garderoba.
Poddasze posiada dwa balkony oraz wyjście na strych użytkowy.
Nieruchomość posiada garaż dwustanowiskowy o pow. ok 34 m2.
Media: prąd poprowadzony ziemią, siła gaz, wodociąg gminny (dodatkowo zostało zamontowane zasilanie wody z prywatnej studni, ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca centralnego gazowego
Nieruchomość posiada wiele rozwiązań ułatwiających codzienne życie np.: kominek z rozprowadzeniem ciepła+ funkcja chłodzenia latem, pompa ciepła, centralny odkurzacz, rozbudowana instalacja tv (w każdym pokoju możliwy odbiór tv sat i naziemnej).

Dom w całości ogrodzony, do posiadłości prowadzi brama sterowana automatycznie.
Dodatkowo nieruchomość została wyposażona w antywłamaniowe rolety (zainstalowane na oknach oraz drzwiach) oraz został zamontowany monitoring wraz z ruchomymi kamerami, cały dom posiada alarm przeciwwłamaniowy.

Dom położony w urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów oraz luźnego sąsiedztwa domów jednorodzinnych. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie spokój i cisze jednakże zachowując niedaleką odległość od miasta (około 17 km od Tarnowa). Dom posiada liczne rozwiązania poprawiające jego funkcjonalność, ekonomikę i bezpieczeństwo użytkowania.
Istnieje również możliwość dokupienia działki 10 arowej na której znajduje się oczko wodne, altana, przystosowane miejsce na basen, grę w piłkę siatkową oraz koszykową.

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności