Dom na sprzedaż Tarnów

małopolskie, tarnów, gmina Tarnów, Tarnów · 350000 zł · 127.00 m2
350000 zł 2755.91 zł / m2 Na sprzedaż
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Powierzchnia 127.00 m2
  • Numer oferty aco2990
  • Liczba pokoi 5
  • Liczba pięter 1
  • Działka 3 ar
  • Ostatnia aktualizacja January 8, 2018 14:58

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o pow. 126,63m2 usytuowany na 3 arowej działce.
Parter: kuchnia, jadalnia, wiatrołap, hol, WC, garderoba, a także salon z wyjściem na taras. Dodatkowo na parterze znajduje się pomieszczenie gospodarcze i garaż. I piętro: hol, sypialnia, łazienka, pralnia, 2 pokoje z balkonami.
W domu znajdują się wszelkie instalacje: gazowa, elektryczna, wod-kan, kominkowa, wentylacyjna ( instalacje bez białego montażu), telefoniczna, internetowa, domofon, TV kablowa. Media są opomiarowane poprzez indywidualne liczniki . W domu zamontowany jest piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny z zasobnikiem i grzejnikami Korado.
Dach kryty blachodachówką, wykonana elewacja, stolarka okienna i drzwi balkonowe PCV (stolarka wewnętrzna w wysokim standardzie w kolorze białym, zewnętrzna pod kolor elewacji), parapety zewnętrzne stalowe również pod kolor elewacji, wewnętrzne z aglomarmuru, drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe, brama garażową rolowaną sterowaną silnikiem na pilota.
Dla mieszkańców przeznaczone jest miejsce rekreacyjne w skład, którego wchodzi plac zabaw dla dzieci, altanka z miejscem do grillowania oraz kort.
Dojazd do nieruchomości lokalną drogą asfaltową.
WAŻNE! Kupujący nie ponosi kosztów związanych z zapłatą podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2% od wartości nieruchomości ze względu na zakup na rynku pierwotnym.
CENA DO NEGOCJACJI!
POLECAMY!!!

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności