Komercyjne na wynajem Tarnów

małopolskie, tarnów, gmina Tarnów, Tarnów · 4000 zł · 331.00 m2
4000 zł 12.08 zł / m2 Na wynajem
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Powierzchnia 331.00 m2
  • Numer oferty aco2193
  • Ostatnia aktualizacja September 21, 2017 12:20

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia lokal wolnostojący biurowo magazynowy w Tarnowie,o powierzchni łącznej 331m2. W tym powierzchnia biurowa 44 m2 natomiast magazyn 142 m2 oraz poddasze ok 84 m2 i część socjalna 29 m2W lokalu magazynowo-produkcyjnym 4 pomieszczenia jedna brama wjazdowa, zaplecze socjalne, kuchnia-wyposażona, łazienka z prysznicami, szatnia, kotłownia .Część biurowa obejmuje gabinet i pokój konferencyjny, oraz własna łazienka z prysznicem. Wszystko w wysokim standardzie. Nowe okna PCV.Lokal usytuowany na parterze, 2 osobne wejścia do lokalu.Idealne pod działalność biurową , handlową lub usługową. Dojazd drogą asfaltowa ,W lokalu media : ogrzewanie piecem olejowym, prąd, internet, telefon, kanalizacja.Przed lokalem miejsca parkingowe.Cena : 4000 zł + media Kaucja 2000zł Stan techniczny bardzo dobry. Lokal usytuowany w mieście przy jednej z ruchliwych ulic. Możliwość bardzo widocznej, zauważalnej reklamy przed wejściem do budynku. Bardzo atrakcyjne usytuowanie lokalu. POLECAMY!!

Zapytaj o tą ofertę

Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a odpowiemy
505202000

Korzystając z tego formularza oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności biura A.COM Nieruchomości.

Zaznaczając przycisk wyboru wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu zapytania o ofertę przez A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267 w celu kontaktu z moją osobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO), Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności